Gympl z lidí idioty nedělá. On je jenom shromažďuje...♥ Škola noci

Pronásledovaná

6. února 2011 v 15:04 | Adush
Pronásledovaná:
Proroctví se naplnilo, padlý anděl uvězněný po celá tisíciletí v hlubinách země se osvobodil a Zoey Redbirdové a jejím kamarádům nezbývá než utéct ze Školy noci. V podzemních chodbách pod opuštěným nádraží budou v bezpečí před hrůzami, které se odehrávají na povrchu - ale nedostali se jen z jednoho maléru do druhého?
Nevyzpytatelná červená mláďata mají svá tajemstí, ve tmě se skrývá cosi neviditelného, objevují se další záhadné prorocké básně a Zoey pronásledují podivné, až příliš živé noční můry.
Když se však nakonec Zoey ocitne v opravdovém ohrožení života, může za to docela obyčejná žárlivost. Dokáže se budoucí velekněžka postavit pradávnému zlu a vyřešit svoje komplikované vztahy, nebo se do toho jako správná puberťačka jen zamotá ještě víc? Není totiž vůbec jednoduché poznat, kdo je přítel a kdo nepřítel...

No téda. Tak teď jsem absolutně upsaná k smrti =D
Další díly jetě u nás nevyšly, ale jakmile vyjdou (šestý v březnu, sedmý v červnu) tak sem ty obsahy taky napíšu =)

Nezkrotná

6. února 2011 v 15:03 | Adush
Nezkrotná:
Zoey Redbirdová je sice nejnadanější mládě na světě, ale její život právě teď nestojí za nic. Měla sice hned tři kluky najednou, ale nakonec jí nezůstal žádný a kamarádi s ní nemluví. Škola noci se tak pro ni změnila v osamělé a nepřátelské místo - a možná i nebezpečné. Nocí se totiž začínají pohybovat podivné stíny a školním areálem se stále častěji rozléhá zlověstné skřehotání. Zoey proto nezbývá než pokusit se naštvané kamraády usmířit a společně se postavit neviditelné hrozbě.
Její snahu však může snadno zkomplikovat záhadný nový spolužák, ktarý jí až příliš přitahuje. Když do hry vstoupí děsivé proroctví, začíná Zoey chápat, že vše bylo pouhou předehrou událostí, jež mají kořeny ve stovky let starých indiánských legendách.

Vyvolená

6. února 2011 v 15:01 | Adush
Vyvolená:
Učednice elekněžky Zoey Redbirdová má spoustu problémů. Zapré si myslí, že narozeniny a Vánoce by se neměly míchat dohromady, i když se oslavenec narodil čtyřiadvacátého prosince. Zadruhé se zapletla se třemi kluky naráz. Zatřetí si začíná až podezřele rozumět s nejotravnější holkou na škole, kterou její ostatní kamarádi nemůžou ani cítit.
Nejvíc jí však trápí, co se děje s její nejlepší přítelkyní. Stevie Rae možná vstala z mrtvých, ale změnila se - tak moc, že už pro ni nejspíš neexistuje cesta zpět. Jenomže tomu Zoey prostě nechce věřit, a proto začíná zoufale spřádat plány na její záchranu. Všechno ovšem musí stranou, když Školou noci otřese hrůzná vražda...

Zrazená

6. února 2011 v 15:00 | Adush
Zrazená:
Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcer temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva... Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátekněčeho skutečně zlověstného.
Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné... Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže.

Označená

6. února 2011 v 14:56 | Adush
Označená:
Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život.

Obsahy jednotlivých knížek

24. ledna 2011 v 13:01 | Adush
Je to vždycky to, co je na vnitřnim obale knížky =D.

Označená:
Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život.

Obaly knížek

22. ledna 2011 v 17:20 | Adush
Tak jsem si řikala, že ty anglický obaly sou fakt pěkný, tak jsem je sem šoupla i s těma Českýma, aby jste si je mohli porovnat. Jo, mimochodem, mně se ty Český jako líběj!

House of night

22. ledna 2011 v 0:08 | Adush
Tak jestli takhle fakticky vypadá Škola noci, tak bych proti označení asi nic neměla ;-)
Myslim..

Něco o Škole noci

21. ledna 2011 v 22:43 | Adush
Škola noci, ve které vyučování začíná v osm hodin večer a končí ve tři ráno. Sluneční světlo upíry sice nezabije, jak to popisují mnohé lidské knihy, ale způsobuje jim nesmírnou bolest, a proto se vyučuje v noci. Škola se nachází ve světě, kde se v důsledku změn v DNA někteří teenageři mění na upíry. Než se tato změna završí, musí zůstat ve Škole noci, jinak zemřou. Ani to jim ale nezaručí, že jejich organismus proměnu zvládne…

Mláďata jsou označena safírově modrým půlměsícem na čele. Jakmile se stanou dospělými upíry, toto znamení se vybarví a rozvine. Tetování pak rámuje celý obličej (často odráží charakterové vlastnosti upíra - například tetování učitelky jezdectví vypadá jako koně). Jen Zoey však postupně přibývají další znamení: na krku, ramenou, hřbetech rukou, okolo pasu a na spodní část zad.

Další fanmade postavy

21. ledna 2011 v 22:22 | Adush
Ták sem našla na netu další fotky jakože Zoey, Erika, Heatha atd... No, sice sou trošku lepší, ale tak já sem si je představovala teda docela trošilinku úplně jinak

Erik Night
Tenhle ja fakt k sežrání ..Neni ale ten vepředu spíš Stark? Ale je fakt, že Stark by měl mít jako znamení srpek a šípy, a k tomu ještě červený. Tak to on asi nebude

Šestý a sedmý díl - kdy u nás vyjdou???

21. ledna 2011 v 21:08 | Adush
Tááágže...
Šestej díl by měl vyjít v březnu, bohužel však nevim kdy přesně, a ten díl sedmej v červnu, ale taky přesný datum nevim... ale doufám, že na to co nejdřív někde narazim... =))

Postavy (fanmade)

14. ledna 2011 v 20:41 | Adush
Héééj, drsný, mám už přečtený zatim všechny díly co tady v ČR vyšly a teprve teď sem na jednom blogu viděla jakože fanmade postavy do filmu Škola noci. A oni sou fakticky docela drsný...Ale já sem teda nevěděla, že má bejt natočenej film... A jestli bude, tak se fakticky dost těšim =))

Tady sou ty postavy:

Erik Nigt
ErikNight.jpg

To co sem přečetla =))

12. ledna 2011 v 20:35 | Adush
Jéééé lidi, tak sem dočetla pátej díl Školy noci. Je to úplně bezvadná série knížek a teď někdy na jaře myslim, by měl vyjít šestej a pak ještě někdy i sedmej díl!!! Já už se nemůžu dočkat a docela mě jako štve, že teď nemám co číst.
Četli ste taky školy noci??? Jestli jo, tak písněte jak se vám to líbilo (nebo nelíbilo :D) a připiště třeba kym ste chtěli bejt, nebo co byste změnili, a kdo se vám vůbec, ale vůbec nelíbil! Mě teda jako strašně moc zklamala Neferet, protože tohle sem fakticky nečekala...na začátku byla taková hodná, Zoey konečně našla "mámu" která se k ní chovala jako máma a to se mi líbilo. A pak jako začla bejt hnusná atd...a ještě pak přivolala toho pitomýho Kalonu a to mě absolutně naštvalo!! Ale když je pak Zoey oba ňák "odfrnkla" tak se mi to fakticky líbilo :DD Nojo, holt sem strašnej případ =DD Tak mi to sem prostě písněte, jo? =)

Obrázky knížek

14. listopadu 2010 v 20:45 | Adush


Bohužel, víc obrázků jsem na netu nenašla, ale budu se snažit je v tomhle týdnu najít... Budu ráda, když mi do komentíků napíšete nějaké stránky, kde víte, že ty obrázky jsou ;-)

Seznam knížek

20. října 2010 v 21:43 | Adush
No, tak tohle sem našla na jednom webíku, je to od nějaké holky, která tohle všechno (prý) našla a přeložila na zahraničních webech...takže se na to dívněte...já osobně se na ty všechny díly moooc těšim! :DDD.....Jo, a tohle je zdroj.

Tohle je ten seznam:
1. Marked --> Označená
2. Betrayed --> Zrazená
3. Chosen --> Vyvolená
4. Untamed --> Nezkrotná
5. Hunted --> Pronásledovaná
6. Temted --> Pokoušená
7. Burned --> Spálená
8. Stolem --> Ukradená
9. Burdened --> Zatížená
10. Touched --> Dotčená
11. Cloaked --> Zahalená
12. Wanted --> Hledaná
Další možná pokračování:
13. Dreaded --> Obávaná
14. Changed --> Změněná
15. Saved --> Chráněná


Jo, a doufám, že je to správně :D
 
 

Reklama
http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____:ham__
______gaga-2.gif image by spookys-graphix__
_____koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!______Photobucket
___=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_!__
diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music____635__
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi__1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts____WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko__stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz____
no.gif image by Salisko_ ___Photobucket - Video and Image Hosting_____tongue-4.gif image by Salisko___LOL.gif LOL image by LoveEmmalina
____happy-3.gif image by Salisko__angry-2.gif image by Salisko__24n.gif(118 b)_thawake-1.gif image by Salisko_jumpy.gif image by Salisko_Pixels_love-7.gif image by Salisko_
____Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket_!1096!_laugh-2.gif image by Salisko__!968!_____
_________:piiinkie:___yes.gif image by Salisko_cool-2.gif image by Salisko_blush.gif image by Salisko_hihi.gif image by Salisko_cry-10.gif image by Salisko_
___________
____________
O outono não chegou mas as máscaras já caem_Quem veio primeiro, o ovo ou a galinha?_O tempo não pára_Sem grandes feridas_Estressado_sikeiratemplates@hotmail.com_Sem comentários, próxima!_De saco cheio, vai pro rio que o parta!_Sou o favorito_Adoro comer lasanhas, todos os tipos de massa. Gosto de fast food. Só não me esqueço das saladas. I need to get in shape!_Sobremesas me tentam, donuts, tortas, bolos, balas, chicletes, pirulitos, se continuar nunca acabarei de listá-las_Não estou muito bem, mas o sol brilhará para todos_Se quiserem me acionem_Aviso: PERIGO, nível de estresse pessoal altamente elevado!_To dodói, me faz um curativo?_Homens de Preto, Homem aranha, X-Men2, Os Normais - o filme, Garfield, Os Incríveis___
______________
______________
icon_35.gif image by Salisko_____i_0716.gif image by Lowinka_http://emo-hannah.blog.cz/__http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif____i_0906.gif image by Salisko_Amo a Pucky, minha cadela
pixel___crown1.gif image by Salisko_!443!__:tel_friends_czacha_
__pixel_xoxo__http://emo-hannah.blog.cz/
_____